Digital Web

Замовити seo просування інтернет магазину

Просування інтернет-магазину в пошуковій мережі – комплекс дій, спрямованих на покращення позицій сайту у видачі. Компанія digital-web завжди орієнтуються на цілі вашого проекту, ми вибудовуємо лише найефективніші стратегії, які допомагають у просуванні проекту. Замовляйте seo просування інтернет магазину в Києві і ми допоможемо вашому сайту зайняти перші позиції в пошуковій видачі.

Роботи з seo просування інтернет магазину

Роботи з сео просування інтернет магазину починаються з побудови грамотної стратегії та складання плану робіт. У будь-якій ніші головною метою є отримання позицій на першій сторінці пошукової видачі. Зараз важко знайти успішний інтернет магазин, який не застосовував комплекс заходів по seo. Просування проекту в digital-web допоможе отримати повністю оптимізований ресурс, який буде отримувати цільову аудиторію з пошукових систем.

01


Проводимо аудит інтернет магазину

SEO аудит інтернет магазину проводиться задля того, щоб виявити помилки, які негативно впливають на просування ресурсу в пошукових системах та заважають потрапити в топ пошукової видачі. В процесі аудиту інтернет магазину проводиться аналіз сайту за чек-листом, що складається з великої кількості пунктів, які мають офіційні та неофіційні вимоги та рекомендації пошукових систем.

02


Написання технічного завдання

Складаємо регламентуючий документ, в якому будуть зібрані технічні та функціональні вимоги для проекту.

03


Аналіз структури інтернет магазину

Добре складена структура інтернет-магазину дозволить створити міцний фундамент, грамотно розмістити сторінки відносно один одного. Починати роботи над структурою сайту слід з аналізу пошукових запитів, завдяки чому можна дає розуміння  скільки сторінок має бути в кожному розділі, яку кількість розділів та підрозділів доцільно буде зробити.

04


Складання семантичного ядра для інтернет магазину

Семантичне ядро ​​сайту є списком ключових запитів, які вводять користувачі для пошуку необхідних товарів або послуг. При правильному складанні семантичного ядра, кожна сторінка сайту буде відповідати на конкретні пошукові запити користувачів і отримувати трафік. Правильно складене семантичне ядро ​​полегшує просування сайту. При доцільній оптимізації всіх розділів ви дуже швидко отримаєте потенційних клієнтів.

05


Оптимізація мета-тегів

Одним із найважливіших етапів внутрішньої оптимізації є опрацювання мета-тегів, ці теги використовуються пошуковими системами для представлення інформації про сторінку в результатах пошуку. Правильно складені мета-теги title та description можуть гарно  вплинути на зростання позицій сайту у видачі та покращити відвідування сайту.

06


Завдання щодо написання контенту

Важливою складовою у просуванні проекту є якісний контент, добре написані тексти з грамотно підібраними ключовими словами допомагають у просуванні сайту на лідируючі позиції.

07


Робота з лінкбілдингу

Робота із зовнішньої оптимізації сайту, пов’язана з нарощуванням посилань для проекту на авторитетних майданчиках, називається лінкбілдингом. Грамотна стратегія розвитку посилальної маси допоможе сайту зайняти топові позиції в пошуковій мережі.

08


Моніторинг позицій сайту

Моніторинг запитів інтернет магазину дозволяє дізнатися позиції сайту в пошукових системах, отримати готовий список ключових фраз для проекту і робити подальші дії для їх зростання.

09


Складання звітності з робіт

Звіт з виконаних робіт, відображає ефективність дій по seo просуванню інтернет магазину в конкретний часовий відрізок та допомагає зрозуміти які результати були досягнуті.

Переваги просування інтернет магазину

Як відомо, 90% трафіку з пошукових систем отримують сайти, які знаходяться на 1 сторінці. Якщо ви вирішили замовити просування інтернет магазину за ключовими словами, що цікавлять, то робите правильний вибір на користь однієї з найпопулярніших послуг з оптимізації.

РОЗКРИЄМО МОЖЛИВОСТІ ВАШОГО БІЗНЕСУ

0
$

Доларів

Середня вартість робіт над проектом за один календарний місяць

0
+

Проектів в работі

70% наших клієнтів не зупиняються у просуванні

0
+

Просунутих проектів

Працюємо в SEO просуванні та пошуковій оптимізації сайтів з 2015 року

0
+

Ключових слів

Просунутих у ТОП1-10 пошукових систем Google

Терміни seo просування інтернет магазину від Digital-Web

Відповідаючи на запитання про те, наскільки швидко сайт може зайняти високі позиції за запитами у своїй тематиці. Виходячи з досвіду, розкручування інтернет магазину за низькочастотними запитами займає від 3 місяців, а за високочастотними від 12.

Ціни на просування інтернет магазину

Мінімальний

10 кластерів

від 250 $

Відправити заявку

Оптимальний

15 кластерів

від 400 $

Відправити заявку

Преміум

20 кластерів

від 500 $

Відправити заявку

Отримати план просування проекту

Якщо ви вирішили замовити seo просування інтернет магазину, залиште заявку, і наші фахівці проведуть короткий аудит і підготують комерційні пропозиції по seo просування вашого проекту.

Просуваємо інтернет магазини всіх тематик

Завдяки величезному досвіду роботи в seo ми зможемо просунути в ТОП інтернет магазини будь-якої тематики.

Просування інтернет магазину будівельної тематики

Просування інтернет магазину косметологічної тематики

Просування інтернет магазину автомобільної тематики

Просування інтернет магазину медичної тематики

Ми партнери Google Ads

Часті питання

Просування інтернет магазину в Києві складається з комплексу заходів пошукової оптимізації, який включає, аналіз технічної частини проекту, аналітику конкурентів у сегменті, що просувається, аналіз пошукових запитів, технічне завдання програмістам, копірайтеру та стратегію з комплексного розвитку посилального профілю.

Вартість просування інтернет магазину складається з безлічі факторів, тематики, регіону просування, віку сайту, типу платформи, кількості категорій, що просуваються, конкуренції в ніші. Саме через ці фактори ціни просування можуть мати велику різницю. Остаточна ціна просування інтернет-магазину формується при складанні комерційної пропозиції.

Вартість просування інтернет магазину залежить від багатьох факторів, точна вартість формується за індивідуального розрахунку комерційної пропозиції за проектом.

Середній часовий діапазон за видимими результатами починається від 3 місяців, щоб вивести інтернет магазин у топ за високо конкурентними запитами, знадобиться щонайменше 12 місяців.

Як замовити просування інтернет магазину

Система лояльності для клієнтів Digital web

Для наших клієнтів діє система лояльності за повної оплати 3, 6, 12 місяців просування у розмірі від 5% 10% 15%. Не пропустіть можливість отримати знижку прямо зараз.

Оставте заявку и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом