Digital Web

Контекстна реклама

Контекстна реклама – вид просування ресурсу в інтернеті, який розробляється з метою показу текстових та графічних оголошень у пошуковій мережі. Скористайтеся контекстною рекламою для швидкого залучення трафіку та замовлень з перших днів запуску, оскільки вона є одним із найефективніших інструментів для залучення замовлень та звернень на сайт

Замовити контекстну рекламу від Digital-Web

Якщо Ви вирішили замовити контекстну рекламу від digital-web, ваш сайт зможе швидко і легко залучати нових клієнтів з Інтернету. Успіх контекстної реклами для сайту залежить від вибору правильної стратегії, яка забезпечує максимальну віддачу від вкладених інвестицій. Наша студія інтернет-маркетингу є сертифікованим партнером Google, тому ви можете бути впевнені у високому рівні просування вашого проекту.

КОНТЕКСНА РЕКЛАМА GOOGLE ADWORDS У КИЄВІ

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА GOOGLE ADWORDS У КИЄВІ – найбільш затребувана та ефективна для прямого продажу послуг або товару. Ваші оголошення користувачі, будуть бачити на перших місцях у Пошуку Google, вбиваючи свій запит. Грамотне налаштування та роботи з оптимізації дозволяють досягти стабільного зростання доходу від рекламної кампанії протягом усього часу роботи. Ми грамотно налаштуємо запуск, покажемо оголошення вашої цільової аудиторії, постійно оптимізуємо кампанію та покращуємо показники ефективності.

Налаштування рекламного облікового запису Adwords


Від правильного настроювання облікового запису google adwords безпосередньо залежить успіх ваших рекламних кампаній. Ми виконаємо всі необхідні дії для успішного та продуктивного старту вашої реклами в Інтернеті.

Пошукова реклама


Налаштування рекламних оголошень у пошуковій мережі Google є ефективним інструментом для будь-якого бізнесу. Співпраця з нами дозволяє досягти найкращих результатів у найкоротший термін. Пошукова реклама google – один з небагатьох сервісів зі швидким результатом

Медійна реклама


Ефективне розміщення медійної реклами на найпопулярніших інтернет-ресурсах. Є одним із провідних інструментів для збільшення охоплення потенційних клієнтів та залучення їх на сайт. Фахівці digital-web забезпечать точне влучення на вашу цільову аудиторію та максимальний результат.

Ремаркетинг


Пошуковий ремаркетинг — інструмент, що дозволяє показувати рекламу пошуку користувачів з аудиторії ремаркетингу. Він допомагає повернути відвідувачів на сайт та мотивувати їх здійснити покупку. Пошуковий ремаркетинг дозволяє більш інтенсивно працювати з аудиторією, яка вже відвідувала сайт, тому що ймовірність того, що вони зроблять конверсію вище. За допомогою ремаркетингу можна також допродати додаткові товари та поінформувати про різні акції.

Аудит рекламного облікового запису


Аудит рекламних кампаній – це аналіз якості організації, ефективності та ККД, правильного налаштування, наявності помилок, некоректних налаштувань, доречності тих чи інших налаштувань рк та акаунта в аналізованому акаунті. Завдання аудиту виявити недоробки поточних рекламних кампаній у Google Ads, і дати рекомендації щодо їх усунення. Ми вкажемо на всі помилки, які заважають вашому сайту ефективно просуватися в пошукових системах. Послуга з аудиту не передбачає роботи з обліковим записом. Впроваджувати рекомендації можна самостійно або залучити нашу команду.

Google shopping


Даний тип рекламних кампаній призначений для інтернет-магазинів, він приносить додатковий обсяг дзвінків та замовлень, який при хорошій оптимізації може перевершувати показники стандартних пошукових кампаній. Принцип роботи системи реклами Google Shopping полягає у видачі результатів різних продавців по одному запиту. Користувач, ознайомившись із кількома пропозиціями, може перейти на потрібний майданчик для замовлення.

Реклама для інтернет магазинів


При правильному підході до настроювання контекстна реклама для інтернет магазинів дозволяє отримати добре прогнозований результат.

Реклама для молодих сайтів


Окремо слід зазначити доцільність використання контекстної реклами для молодих сайтів. Якщо розробку сайту було завершено нещодавно, а клієнтів ви хочете отримувати вже зараз – без цієї послуги не обійтись. Перевага полягає в тому, що вона працює відразу після запуску і практично відразу починає приносити конверсії.

Реклама для landing page


Після створення landing page важливо замислитися про його розкручування. У 90% випадків просування лендинг здійснюється за допомогою реклами. Це недорогий та досить ефективний спосіб отримати перших відвідувачів одразу після запуску сайту.

Ціни на контекстну рекламу у Києві

Вартість налаштування рекламної кампанії в Google починається від $300 і змінюється в залежності від складності. Остаточна ціна залежить від масштабу вашої компанії та конкуренції у ніші.

Що впливає вартість контекстної реклами?

Вартість контекстної реклами для сайтів:

Вартість розкруткиЦіна грн.

Сайти візитки

від 12000грн

Інтернет магазини

від 12000грн

Сайти на конструкторі

від 12000грн

Контекст для WIX

від 12000грн

Контекст для Tilda

від 12000грн

Сайти послуг

від 8000грн

Реклама магазину меблів

від 12000грн

Реклама магазину канцелярії

від 12000грн

Реклама магазину одягу

від 12000грн

Замовляйте контекстну рекламу для вашого сайту і ми розкриємо всі можливості!

Малий та середній бізнес

від 6000 грн

Залишити заявку

Контекст + google shopping

від 15000 грн

Залишити заявку

Інформаційні ресурси

від 16000 грн

Залишити заявку

Англомовні проекти

від 20000 грн

Залишити заявку

Розкриємо можливості вашого бізнесу

Отримати прогноз рекламного бюджету

Під час створення та оптимізації кампаній необхідно використовувати сервіси планування. Прогноз бюджету — один із важливих етапів контекстної реклами, яким не слід нехтувати. Прогноз бюджету Google Adwords допоможе проаналізувати ефективність ключових слів, визначити орієнтовну кількість трафіку та оцінити вартість переходу за тими чи іншими ключами на основі ставок конкурентів. Розкажіть нам про необхідність рекламної кампанії та отримайте відповідь з розрахунком орієнтовної оцінної вартості.

0
$

Доларів

Середня вартість робіт над проектом за один календарний місяць

0
+

Проектів в роботі

80% наших клієнтів не зупиняються у рекламі

0
+

Просунутих проектів

Працюємо в SEO просуванні та пошуковій рекламі з 2015 року

0
+

Ключових слів

Просунутих у ТОП1-10 пошукових систем Google

Етапи робіт з контекстної реклами

Якщо ви хочете збільшити продаж за допомогою контексту, тоді вам напевно буде цікаво дізнатися, як створюється по-справжньому хороша контекстна реклама. Грамотний запуск складається з кількох основних етапів підготовки.

01


Підготовка рекламної кампанії

На успіх підготовці контекстної реклами до запуску впливає грамотне планування. Підготовка відбувається з урахуванням глибокого аналізу ніші, цільової аудиторії та конкурентів. Завдяки цьому етапу ми отримуємо ефективне планування, яке допоможе досягти поставленої мети

02


Запуск рекламної кампанії

Запуск завжди вимагає ретельної підготовки, оскільки попереду боротьба з конкурентами за ліди. Тому тут не обійтися без грамотної стратегії та планування. Зазвичай, запуск рекламних кампаній займає від 1 тижня, до нього входить використання стратегій, підготовка банерів, збір семантики, підключення додаткових сервісів, настроювання відстеження подій на сайті та імпорт цих даних в Аналитику, Едвордс. Наш досвід запуску рекламних кампаній допоможе вам отримати максимальний результат.

03


Впровадження рекламної кампанії

На цьому етапі відбувається оптимізація бюджету, коригування/зміна налаштувань, при необхідності зміна стратегії рекламних кампаній, підготовка нових, аналіз та оптимізація поточних кампаній. Пошук та узгодження рішень щодо масштабування та розвитку.

04


Звітність про ефективність рекламної кампанії

Щомісячна звітність покаже наскільки ефективно, працює рекламний обліковий запис і дасть розуміння про результати виконаної роботи. Думаю краще не використовувати такі фрази типу наскільки ефективна виконана робота і про транзакції. Краще перефразувати звіти більш загальним текстом, без конкретики. У звітах всі ці дані зрозуміло будуть вказуватися.

Переваги контекстної реклами для сайтів

Контекстна реклама для сайтів усіх тематик

Ми маємо величезний досвід, завдяки якому ми можемо швидко розробити ефективну стратегію для вашого сайту.

Контекст для будівельної тематики

Контекст для туристичної тематики

Контекст для автомобільної тематики

Контекст для медичної тематики

Ми партнери Google Ads

Часті питання

Перед запуском, ми надсилаємо клієнтам бриф, який необхідно заповнити. Після заповнення проводимо комплексну підготовку:

  • збираємо семантику
  • опрацьовуємо напрям
  • визначаємо цільову аудиторію
  • налаштовуємо оптимальні ставки
  • Якщо вже є обліковий запис з працюючою рекламою, проводимо аудит, робимо виправлення, коригуємо налаштування, якщо потрібно.
  • Після запуску щотижня проводимо кореляцію бюджету, аналізуємо результати для максимальної та ефективної роботи облікового запису.

Налаштування та запуск реклами займає від 5 до 14 днів, Грамотний запуск та налаштування складається з багатьох складних етапів. Термін запуску залежить від обраного типу реклами та складності ніші.

Правильне настроювання рекламного кабінету дасть перші результати практично одразу після запуску. Видимий результат від роботи контексту для сайту можна отримати через 1-3 місяці. У деяких випадках відчутний результат триває вже у перші тижні.

Вартість контекстної реклами залежить від складності проекту, конкурентності ніші, бюджету та кількості задіяних інструментів.

Як замовити контекстну рекламу для сайту?

Система лояльності для клієнтів Digital Seo

Для наших клієнтів діє система лояльності при умові повної сплати 3, 6, 12 місяців просування у розмірі від 5% 10% 15%. Не пропустіть можливість замовити контекстну рекламу та отримати знижку прямо зараз.

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом