Digital Web

Замовити ефективне SEO просування сайту

Комплекс дій, пов'язаних із адаптацією web ресурсу під алгоритми пошукових систем, допоможе збільшити зростання трафіку та конверсії для вашого сайту. Ми можемо подбати про SEO просування вашого сайту вже сьогодні.

SEO Просування сайту в Києві від Digital-Web

SEO просування сайтів – це повноцінний комплекс заходів, спрямований на виведення сайту на лідируючі позиції у пошуковій видачі. Просування здійснюється з допомогою низки методів. Це складний та відповідальний процес.

SEO просування можна починати як новачкам, так і сайтам з великим віком та високими показниками позицій та трафіку. Ми практикуємо різні підходи у побудові стратегії безпечного просування сайту, дотримуючись правил пошукових систем. Надійність роботи з нашою компанією підкріплена офіційним договором співробітництва. Сотні клієнтів довірили нам просування їхніх сайтів та отримали відмінний результат!

Якщо у вас

Розкрутка сайтів у пошукових системах

Ми комплексно підходимо до просування вашого сайту. Розробимо ефективну стратегію та виведемо сайт у лідери пошукових систем. Розкрутка сайту в Києві підходить для будь-якого бізнесу та дозволяє отримати перші значущі результати вже на 3 місяць роботи.


Просування сайту в ТОП-10 важливий та основний процес для досягнення перших позицій пошукової видачі. Саме просування сайту на перші позиції пошукових систем потрібне вам для швидкого старту та підвищення попиту на пропозицію.


Молодий сайт – це ресурс, вік якого не перевищує 6-15 місяців. При просуванні молодого сайту варто враховувати той факт, що він не має трастовості і не викликає довіру з боку пошукових систем.


Успіх онлайн-бізнесу в основному залежить від видимості вашого інтернет-магазину в результатах пошуку. Просування інтернет магазину – це комплексна робота над сайтом вашого інтернет-магазину, щоб вивести запити на перші сторінки видачі та отримати безкоштовний органічний трафік із пошуку.


Бажаєте, щоб ваш сайт вийшов на перші місця у пошукових системах? Дізнайтеся, як ми можемо допомогти саме вашому бізнесу та як будується SEO для сайту послуг.

Просування корпоративного сайту


Корпоративний сайт – це величезний ресурс, на якому зібрано все, що стосується вашого бізнесу. SEO просування корпоративних сайтів допоможе компанії вийти в ТОП за цільовими запитами, збільшити зростання продажів, підвищити впізнаваність бренду.

Просування інформаційного сайту


Просування інформаційного сайту – досить складний захід, що потребує комплексного покрокового підходу. Просування інформаційних сайтів відрізняється від розкручування комерційних, це пов’язано, в першу чергу, з відмінностями в контенті та функціоналі.

Просування на google картах


Просування в Google картах – це роботи, результатом яких є отримання додаткового трафіку, що є одним із способів збільшити відвідуваність ресурсу, залучити нових читачів та покупців, підвищити продажі.

Комплексний лінкбілдинг


Link Building – є одним з найважливіших інструментів оптимізації сайту, він полягає в комплексному нарощуванні маси посилань для отримання зворотних лінків з найтрастовіших і авторитетних ресурсів.

Міжнародне просування сайту


Міжнародне seo просування – це комплекс заходів, спрямований на оптимізацію всіх мовних версій вашого сайту. Якщо Ви хочете вийти на міжнародний ринок та розвивати свій бізнес за кордоном, тим самим розширюючи та збільшуючи обсяги своїх продажів, то перший крок для вашого сайту – це розкрутка англомовної версії.

Крауд маркетинг


Крауд-маркетинг – безпечний спосіб отримати природні посилання, цей метод просування включає ряд комплексних заходів щодо підвищення впізнаваності бренду в мережі.

SEO - Копірайтінг


SEO копірайтінг – це процес написання текстів на підставі пошукових запитів для розміщення на інтернет-ресурсі, призначений для SEO оптимізації посадкових сторінок.

SEO-Аудит


SEO-аудит – це докладний аналіз та детальна перевірка вашого сайту на відсутність технічних помилок та відповідність офіційним та неофіційним вимогам пошукових систем. На підставі СЕО аудиту спеціаліст складає список рекомендацій щодо усунення проблем та помилок, які перешкоджають просуванню сайту в пошуковій мережі.

Ціни на комплексне просування сайту у Києві

Ефективне SEO-просування сайту – це постійне зростання замовлень з інтернету, залежно від обсягу майбутніх робіт вартість пошукового просування в Україні варіюється від $300 до $5000. З урахуванням інертності процесу терміни розкручування стартують від 3-х місяців. У столиці України зосереджена одна з найбільших концентрацій компаній, для яких розкрутка сайту є одним з головних стратегічних напрямків у розвитку свого бізнесу.

Що впливає на вартість SEO просування?

Вартість розкрутки сайтів:

Стоимость раскруткиЦена грн.

Продвижение сайтов в Киеве

от 12000грн

Сайты визитки

от 12000грн

Интернет магазины

от 18000 грн

Информационные сайты

от 25000 грн

Сайты на WordPress

от 14000 грн

Сайты на OpenCart

от 14000 грн

Сайты на Joomla

от 14000 грн

Сайты на Конструкторе

от 12000 грн

Сайты на WIX

от 12000 грн

Сайты на Tilda

от 12000 грн

Сайты услуг

от 12000 грн

Продвижение магазина мебели

от 18000 грн

Продвижение магазина канцелярии

от 18000 грн

Продвижение магазина одежды

от 18000 грн

Замовляйте SEO просування вашого сайту, і ми розкриємо всі його можливості!

Малий та середній бізнес

від 12000 грн

послуги b2c, b2b, корпоративні сайти

Залишити заявку

E-commerce проекти

від 18000 грн

майданчики e-commerce

Залишити заявку

Інформаційні ресурси

від 25000 грн

ЗМІ, інформаційні портали

Залишити заявку

Англомовні проекти

від 30000 грн

ціна залежить від регіону, тематики та цілей бізнесу

Залишити заявку

Розкриємо можливості вашого бізнесу

Отримати план просування проекту

Залишіть заявку і наші спеціалісти проведуть короткий аудит, за допомогою якого підготують комерційні пропозиції щодо оптимізації та просування сайту.

0
$

Доларів

Середня вартість робіт над проектом за один календарний місяць

0
+

Проектів в работі

70% наших клієнтів не зупиняються у просуванні

0
+

Просунутих проектів

Працюємо в SEO просуванні та пошуковій оптимізації сайтів з 2015 року

0
+

Ключових слів

Просунутих у ТОП1-10 пошукових систем Google

Етапи просування сайту

01


Проводимо аудит сайту

Детальний аналіз ресурсу відповідність вимогам пошукової системи. У процесі аудиту виявляються помилки, які можуть вплинути на ефективність роботи, індексацію пошуковими роботами та ранжування у пошуковій видачі.

02


Написання технічного завдання на виправлення помилок

Складаємо документ, у якому фіксуємо всі докладні вимоги до проекту.

03


Аналіз поточної структури проекту

Логічне побудова всіх сторінок, категорій та підкатегорій називається структурою. Правильність, логічність і простота структури безпосередньо впливає на успіх і просування сайту в топ.

04


Збір семантичного ядра

Правильно складене семантичне ядро ​​є основою пошукового просування сайту в інтернеті, воно є впорядкованим набором слів, їх морфологічних форм і словосполучень, які найбільш точно характеризують вид діяльності ресурсу.

05


Оптимізація title, description, H1.

Правильна оптимізація мета тегів та заголовків є одним із факторів формування видачі за запитом у пошукових системах та визначення контенту. Правильно складені заголовки є фундаментом правильної оптимізації та просування сайтів у пошукових системах.

06


Складання ТЗ щодо написання контенту.

Контент сайту – це весь інформаційний зміст ресурсу, правильно подана інформація допоможе просунути сайт за потрібними запитами та отримати ТОП позиції в інтернет видачі.

07


Робота з профілем посилань.

Посилання профіль це невід’ємна складова сайту, а його побудова один з головних елементів SEO-просування

08


Моніторинг позицій сайту

Моніторинг позицій сайту допомагає визначити, на якому місці знаходиться запит у пошуковій видачі та робити подальші дії для їх зростання.

09


Складання звітності з виконаних робіт

Звіт відображає ефективність виконаних робіт у конкретний часовий відрізок та допомагає зрозуміти які результати були досягнуті.

Переваги сео просування сайтів

Просуваємо сайти всіх тематик

Завдяки величезному досвіду роботи у seo, ми зможемо просунути у ТОП сайти будь-якої тематики.

Просування сайтів будівельної тематики

Просування сайтів туристичної тематики

Просування сайтів автомобільної тематики

Просування сайтів медичної тематики

Ми партнери Google Ads

Часті питання

Основна мета послуги SEO просування – це збільшення відвідуваності сайту. Комплекс заходів щодо оптимізації, спрямованих на підвищення трафіку сайту в інтернеті та отримання високих позицій за ключовими словами.

За рахунок SEO вдається досягти низької вартості залучення цільових відвідувачів на web-сайт, це дасть змогу збільшити органічний трафік, який призведе до збільшення кількості потенційних клієнтів та замовлень.

Вартість просування сайту залежить від багатьох факторів: масштабність проекту, асортименту товарів, кількості сторінок, що просуваються, технічний стан сайту, конкуренція в ніші. Для детального визначення вартості просування достатньо зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Ми маємо величезний досвід у просуванні сайтів, над вашим проектом працюватимуть виключно фахівці високого рівня кваліфікації. Підходимо індивідуально до кожного проекту за рахунок чого досягаємо видимих результатів у найкоротші терміни.

Як замовити просування сайту в інтернеті

Система лояльності для клієнтів Digital web

Для наших клієнтів діє система лояльності за повної оплати 3,6,12 місяців просування у розмірі від 5% 10% 15%. Не пропустіть можливість отримати знижку прямо зараз.

Оставте заявку и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом